Elegancka strona z terminarzem dla Projektantki Wnętrz

TwojeM Studio specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz przestrzeni biurowych. Właścicielka firmy zwróciła się do nas o stworzenie strony,która odzwierciedla jej styl oraz pasję do designu. Stworzyliśmy również możliwość umawiania konsultacji wnętrzarskich online.

Zobacz stronę –> twojemstudio.pl

Analiza Celów
Proces Projektowy
Wdrożenie/Wyniki

Przed rozpoczęciem projektu przeprowadziliśmy dokładną analizę celów biznesowych firmy TwojeM Studio Zidentyfikowaliśmy kluczowe elementy, które powinny znaleźć się na nowej stronie, takie jak różnorodność usług, obszary działalności i portfolio. Oczywiście kolorystyka strony jest zgodna z identyfikacją wizualną firmy.

Skupiliśmy się na stworzeniu designu, który jednocześnie odzwierciedli styl projektantki oraz będzie nowoczesny, solidny i reprezentatywny dla biura projektowego. Kolorystyka strony została dostosowana do logo i barw marki TwojeM Studio co zwiększyło spójność wizerunku. Strona została podzielona na czytelne sekcje, reprezentujące główne obszary działalności firmy.

Tekst na stronie został dostosowany do odbiorcy, korzystając z jasnego i zrozumiałego języka. Podkreślono bogate doświadczenie firmy, zdolność dostarczania kompleksowych usług oraz zaangażowanie w wysoką jakość wykonania. Kładziono nacisk na innowacyjne podejście firmy do każdego projektu.

Nowa strona została wdrożona po dokładnych testach, eliminując wszelkie błędy i zapewniając łatwe korzystanie dla użytkowników. Strona jest również w pełni responsywna, dostosowując się do różnych urządzeń, co poprawiło dostępność i zadowolenie użytkowników.

Wyniki: Stworzenie strony  przyniosło pozytywne rezultaty, zwiększając atrakcyjność firmy w przestrzeni online. Ułatwiona nawigacja i czytelność treści przyczyniły się do lepszego zrozumienia oferty firmy przez klientów, co z kolei przełożyło się na wzrost zainteresowania i zaufania wśród potencjalnych partnerów biznesowych.